Засновниця бренду

Анна Заклецька – це я, українська телевізійна та радіоведуча, громадська діячка, волонтерка, дослідниця фольклору та язичництва – українських культури та традицій у дохристиянському прочитанні.

Багато років тому, граючись у журналістку, я записувала на свій диктофон різні розповіді бабусі. Про ткацтво, знахарство, філософію життя, обряди, закони життя, джерело щастя та сенси, заради яких ми втілились.

Пізніше, навчаючись на політолога та психотерапевта, працюючи у сфері політичних технологій та психології, я почала співставляти розповіді бабусі зі своїм життєвим досвідом.

При цьому не припиняла польові експедиції та вивчення рідного фольклору – як особисто, так і у складі родинного вокально-хореографічного ансамблю «Зернятко».

Я вирішила записати все осягнуте у книгу – для своїх нащадків. Щоб їм ніхто і ніколи не перебрехав їм же про їхні походження, коріння, мову, традиції, рідні свята та звичаї. Своя сорочка – ближча до тіла. Своя сорочка – рідний егрегор, який складається з усього рідного та близького.

Шанувати інше – потрібна та класна навичка. Але як можна чекати розквіту своєї квітки, якщо поливати чуже коріння? От і я наважилась поділитись своїми знаннями, які #знаювідбабусі, за світом.