Про нас

STRIY by TM ZERNYATKO

Про СТРІЙність. Стройність. Цілісність. Лад. На противагу розстроїності, фальші, розібраності.
Про Нас

STRIY: одяг, що зцілює

#знаювідбабусі – комплексний проект про рідний світогляд. Багаторічні дослідження та експедиції на ниві рідної культури у її дохристиянському прочитанні привели до цього проекту, щоб розкрити рідну культуру в усій її красі: з її точними науками та законами, змістами та оберегами, числами та формами. Це не просто естетика – це магія. Це не чаклунство – це точна наука. Ми просто нею не володіємо так, як наші предки. Більше оповідок від бабусі можна знайти на сторінках у соціальних мережах проекту та у двомовній книжечці «Український Всесвіт: математика світотворення» На цьому сайті можна знайти сучасний одяг, що зцілює: ми знаємо значення старовинних оберегів, і точно знаємо, що наш одяг зміцнює здоров’я та примножує блага

Візерунки: рослинні та тваринні

Колір та форма

Тепер ви обиратимите одяг не лише за ознаками краси, а й за призначенням символіки у ньому
#знаювідбабусі, що українці ніколи не робили нічого марно. Пісні, обряди, їжа, вбрання – все з глибинними змістами, переплетенням краси, мудрості та призначенням оберегів.

наші майстрині

Наші майстрині: кожна з них МАтеріалізує, задає заряду-СТРУму своїм виробам, Є носієм світла, любові, мудрості предків та вселенського добРА

Іванна Западинська

Іванна Западинська – моя старша, надзвичайно талановита сестричка. Іванна має музичну-педагогічну освіту: до геніальннсті витончена у смаку, педагогічно-освітній діяльності та майстерності творити прекрасне. Вона вміє робити руками і з любов‘ю все: приготувати смачнющий салат, спекти найсмачніший торт, намалювати фантастично красиву картину – від пейзажа до детального ескізу з моїх пропонованих «каляк-маляк» 🙂 я не применшую у жодному разі свої задуми у цьому проекті. Вони народились з моїх дитячих задумів-ескізів, але саме Іванна з притаманною їй акуратністю, уявою та дрібними, ювелірними деталями, надала їм довершеного вигляду, а деякі Образи змінила або доповнила кардинально.

Катерина Плахоніна

Дивовижно талановита дівчина-красуня, з якою ми знайомі завдяки мандрівному фестивалю «З країни в Україну»: там я мала честь бути ведучою, а Катя – майстринею «містечка майстрів», де вона навчала гостей та учасників фестивалю мистацтва мотати традиційні мотанки. Мудра, гарна, добра – волонтерить та несе високе та світле світом постійно, легко створює з тканин та ниток прекрасні речі.
Все, що потрапляє до рук Каті, стає наповненим та прекрасним. Вона є фантастичним проявом Творця, наділяючи світ ще більшими красою та смаком. У нашому Дітищі Катерина виготовила прикраси-аксесуари за власними авторськими розробками.

Ольга Джуваго

Красуня-волонтерка-стилістка-візажистка-майстриня з оствітою швеї, рукам якої під силу створити красу будь-яких масштабів. Крім вміння творити прекрасне руками, Оля ще й голосом причарує: чудово співає власні пісні, підіграваючи собі на гітарі. Як справжня українська побутова відьмочка, волонтерить з найкращими замовляннями на перемогу України на кухні батальйону «Карпатська січ», постійна учасниця-волонтерка заходів Благодійного фонду Світлани Легкої «Світлий». У нашому проекті Оля доклалась багато до краси: як візажистка, як перукарка, як авторка та майстриня низки головних уборів, прикрас та аксесуарів.

Ірина Копач

Ірина Копач – майстриня з виготовлення аплікації-витинанки на білій сукні «Пісня». З Іриною мене познайомила талановита і прекрасна художниця Анастасія Подерв‘янська. Коли я озвучила, що потрібно, Анастасія одразу написала, що знає дівчину з золотими руками, яка зможе виготовити красу з ювелірними деталями. Це мене дуже втішило, оскільки моя сестра Іванна Западинська якраз з ювелірними дрібничками промалювала ескіз «Пісні». Впевнена, що попереду ще багато нагод для співпраці та співтворчості: Ірина вклала так багато чудодійної енергії у проект.

Олена Фурсова

Мама однієї з випускниць нашого родинного вокально-хореографічного ансамблю «Зернятко» – Тамари Шацьких. Олена давно і часто відшивала сценічні вбрання для костюмерної ансамблю – саме про Олену я думала, коли подавалась на реєстрацію ТМ Zernyatko з опцією «шити вбрання». Дивовижна уява, точна техніка, добра усмішка та величезне, добре серце Олени – в усьому, що робить майтриня. У нашому проекті у відповідальності рук Олени – реквізит театралізованого показу-презентації та ляльки-мотанки – обереги-аксесуари.

Разом у нас вийшло так, як одна без одної б не вдалось - тепер я це точно знаю. Радію невимовно, що у нас зібралась саме така команда